HundekAdemiet i media
HundeAkademiet bidrar med hund til aksjonen Redd Barna
Redd Barnas tv aksjon
HundeAkademiets bidrag til årets Redd Barna aksjon blir rottweileren Enya. Hunden skal brukes i et innslag med Morten Ramm som skal vises på TV2.
Vi oppfordrer alle til å bidra i årets aksjon
Torsdag kveld fra Nydalen
Torsdag 29.oktober stiller vi igjen med hund til kveldens Show. Det er Elenas hunder Veyron og Domenica som fikk æren av å være Else Kåss Furuseths hunder under hennes presentasjonsvideo. Bortsett fra at Veyron (16 uker) raknet Elses strømpebukse oppførte hundene seg meget eksepsjonelt.
Torsdag kveld fra Nydalen
HundeAkademiet stiller med hunder og instruktører under årets premiære på tv showet Torsdag kveld fra Nydalen. 5 hunder og 4 instruktører vises i videoen til Jaa9 og OnklP.
Grandiosa pizza snurrer
HundeAkademiet var med på innspillingen av Grandiosa`s nye reklamefilm for Pizza snurrer i høst. Vi trente opp 3 forskjellige hunder til dette oppdraget og endte opp med å bruke instruktør Marianne`s hund Trico som var utrolig utholdene og flink. Det var et stort press på hund og eier under inspillingen av dette lille klippet, men både hund og eier fikset dette perfekt.
|