Den naturlige veien til en lydig hund

Velkommen
Om HundeAkademiet
Hvorfor velge oss?
Våre kurs
Kurskalender/Påmelding
Problemhund
Hvor er vi?
Bilde og Filmgalleri
Samarbeidspartnere
Kontakt oss
Artikler
Tips
Spørsmål og svar
Kantarellsøk med hund
Jobbe med hund?

Bilde og Filmgalleri



 
 
Du er her: // Nyheter / HundeAkademiet i media

HundekAdemiet i media

HundeAkademiet bidrar med hund til aksjonen Redd Barna



 

Redd Barnas tv aksjon

HundeAkademiets bidrag til årets Redd Barna aksjon blir rottweileren Enya. Hunden skal brukes i et innslag med Morten Ramm som skal vises på TV2.

Vi oppfordrer alle til å bidra i årets aksjon

 

Torsdag kveld fra Nydalen

Torsdag 29.oktober stiller vi igjen med hund til kveldens Show. Det er Elenas hunder Veyron og Domenica som fikk æren av å være Else Kåss Furuseths hunder under hennes presentasjonsvideo. Bortsett fra at Veyron (16 uker) raknet Elses strømpebukse oppførte hundene seg meget eksepsjonelt.

 

Torsdag kveld fra Nydalen

HundeAkademiet stiller med hunder og instruktører under årets premiære på tv showet Torsdag kveld fra Nydalen. 5 hunder og 4 instruktører vises i videoen til Jaa9 og OnklP.
 

 
 
Grandiosa pizza snurrer
 
HundeAkademiet var med på innspillingen av Grandiosa`s nye reklamefilm for Pizza snurrer i høst. Vi trente opp 3 forskjellige hunder til dette oppdraget og endte opp med å bruke instruktør Marianne`s hund Trico som var utrolig utholdene og flink. Det var et stort press på hund og eier under inspillingen av dette lille klippet, men både hund og eier fikset dette perfekt.

 

 



Print denne siden Tips en venn  



 
Registrer din e-postadresse for å motta informasjon om nyheter og nye hundekurs:  
   
  Kontakt oss -  Sitemap
Den naturlige veien til en lydig hund
Publiseringsløsning, nettside og Webdesign av Imbera AS